Boyabat 1868 Spor Kulübü 2018-2019 sezonunu açtı

Boyabat 1868 Spor Kulübü 2018-2019 sezonunu açtı

Boyabat 1868 Spor Kulübü 2018-2019 sezonunu açtı

Boyabat 1868 Spor Kulübü 2018-2019 sezonunu açtı. Açılış bugün daylı stadyumunda yapıldı. Açılışta konuşan Boyabatspor 1868 Spor Kulübü başkanı Ali Koca şunları söyledi: 

''Sinop amatör ligi 2018-2019 sezonu şehrimize,halkımıza ve Boyabat 1868 Spor Kulübümüze hayırlı olsun.İnşallah kazasız, belasız, sakatlıkların olmadığı bir sezon geçiririz.

Yönetimimizle beraber kulübümüzü kurduğumuz ilk günden bu güne kadar çok kısa sürede büyük yol katettik ve şükür bugünlere geldik.

Şu an ise, Boyabat'ta heyecanını kaybetmiş futbolun tekrar  canlandığını görüyoruz. Fakat yapacağımız daha çok iş olduğunun farkındayız.Bundan sonrada hemşehrilerimizle beraber Boyabat için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz.

Özellikle Boyabat'ta ve gurbette olan hemşehrilerimizdeki oluşan birlik beraberliğin devamında  sezon sonunda  herkesin beklentisini gerçekleştirip, hedefimiz şampiyonluğa ulaşmak ve üst liglerde mücadele etmektir.

Ayrıca Boyabat Belediye Başkanımız Sn.Şefik Çakıcıya,Ana Sponsorumuz İstanbul'da Boyabat'lı İş Adamımız değerli Kardeşim Greenart Grup Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Erdoğana,Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Faruk Erdeme,Yönetim Kurulu Üyelerimize,Hocamız Mustafa Şakar'a,
Futbolcularımıza,Taraftarlarımıza,Sponsorlarımıza ve Boyabat 1868 Spor Kulübümüzü Uzaktan Yakından Destekleyen Herkese Tekrar Teşekkür Ediyorum.

Son olarak bugün 29 Ekim  Cumhuriyet Bayramımızı da kutluyoruz.Geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı ile ülkemizin güçlü olması konusunda  çocuklarımızı ve gençlerimizi iyi yetiştirmek onları geleceğe hazırlamak, Vatan, Millet, Bayrak,Devlet ve Kur'an sevgisini onlara aşılamak bizim de görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, vatanın savunması, bölünmez bütünlüğü için mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını içtenlikle kutluyor ve birlik ve beraberliğimizin sonsuza dek devam etmesini diliyorum.''

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95