Ümit Özdağ'ın Boyabat Ziyareti 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Boyabat'ta partililerle buluşup görüş alışverişinde bulundu. 

Ümit Özdağ'ın Boyabat Ziyareti 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Boyabat'ta partililerle buluşup görüş alışverişinde bulundu. 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ Boyabat Şehir Parkında partililerle bir süre sohbet ettikten sonra beraberindeki heyetle birlikte yürüyüş halinde esnafları ve karşılaştıkları vatandaşları selamlayarak İYİ Parti İlçe Merkezine geldi. 

Basına kısa bir açıklama yapan Özdağ gündeme dair açıklamalarda bulunup, saldırlar bizi korkutamaz dedi. Özdağ, sözlerine devamla. 

"Biz bütün siyasi partilere, iktidardaki hatta muhalefetteki siyasal terbiye sınırları içerisinde fikri zemine dayanan tenkitleri bu güne kadar nasıl yaptıysak, bundan sonra da öyle yapmaya devam edeceğiz. 

Bizim fikirlerimize karşı fikri olanlar, fikirleriyle gelip fikirlerini söylesinler. Ama bu işi saldırı zeminine dökmenin hiç kimseye ve Türkiye'ye faydası yoktur. Kimse de bizi bu tür tehditlerle korkutabileceğini zannetmesin. Bizim hiç kimseden korkumuz olmadığını en iyi sayın Bahçeli'nin bilmesi gerek. 


Son üç senede İYİ Parti'yi kuran genel merkez, il ve ilçe kadrolarının bir ortak özelliği vardır. Biz ne saraydan korkuyoruz, ne Balgat'tan korkuyoruz, Allah'tan başka kimseden korkmuyoruz. Onun için, yol yakınken gelin bundan vazgeçin, Kimsenin üzerinden siyaset yapmayın. Ayıptır ve günahtır. 

Kapımıza yolladığınız çocuklar, dün de bizim çocuğumuzdu, bu gün de bizim çocuğumuz. Bu çocukları sokağa dökmeyiz deyip, PKK'yı protesto ettirtmediniz ama şimdi bu çocuklarla Türk milliyetçiliğini, Türk milliyetçi duruşu protesto ettiriyorsunuz. Tarih bunu kara bir leke olarak kayıtlara geçirecektir."
dedi. 

Özdağ ve beraberindeki heyet parti binasındaki toplantı sonrasında tarihi Boyabat Beyazıt Camiinde Cuma namazı kıldıktan sonra birlikte öğle yemeği yediler. Heyet daha sonra Boyabat Ticaret Odası'nı ziyaret edip yetkililerle sohbet edip görüş alışverişinde bulundular. Özdağ ve beraberindeki heyet Boyabat ziyaretini tamamlayarak Sinop'a hareket etti. 

Ümit Özdağ'ın ziyaretine Ziyarette İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yanı sıra, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyeleri Cem Oba ve İrfan Alpat, İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ethem Baykal, İYİ Parti Sinop İl Başkanı Hasan Aslan, Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor ve partililer katıldılar. 


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER