Ülkü Ocakları'nda bayrak değişimi 

Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Emre Karagülle, 2 yıldır yürüttüğü görevini,  Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un da katıldığı bir törenle Bülent Küçük’e devretti.

Ülkü Ocakları'nda bayrak değişimi 

İki yıldır Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanlığını başarılı bir şekilde yürüten Emre Karagülle bayrağı Bülent Küçük'e teslim etti. Ülkü Ocakları Genel Merkezinde gerçekleşen devir teslim töreninde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz iki yıl boyunca görevini yürütmekte olan Emre Karagülle'ye teşekkür etti. 

BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ 

 Devir teslimin ardından konuşan Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Bülent Küçük;  ''Öncelikle şahsımı bu göreve layık gören ve takdir buyuran Genel Başkanım Olcay Kılavuz beyefendiye siz değerli dava arkadaşlarım huzurunda teşekkür ve saygılarımı sunarım. Önemli olan cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş'inde ifade ettiği gibi, bayrağı yere düşürmemek, lekelememek kirletmemektir' dedi. 

Küçük;  “Görevi devir aldığım Emre Başkanıma bugüne kadar vermiş olduğu emekleri için teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Bundan sonrada her daim kola kola bayrağı daha ileriye taşımak için mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın'' diyerek konuşmasını noktaladı.

-Haber Merkezi


 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95