Mhp İl Başkanı Fahri Ulusoy Sert Tepki Gösterdi

Mhp İl Başkanı Fahri Ulusoy Sert Tepki Gösterdi

MHP İL BAŞKANI FAHRİ ULUSOY BASIN BİLDİRİSİ YAYINLADI

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Fahri Ulusoy Batman'da yaşanan terör saldırısınıı kınayan bir basın bildirisi yayınladı.Ulusoy bildirisinde ;

"Batman'ın Gercüş ilçesinde operasyona giden askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının teröristler tarafından infilak ettirilmesi sonucu 8 kahraman mehmetçik şehit düşmüştür. Milliyetçi Hareket Partisi Sinop İl Başkanlığı olarak yurdun 4 bir köşesinde bulunan acılı ailelerimize başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi'nin dile getirdiği gibi :

Onların isimlerini bugüne kadar hiç duymamıştık! Nerede doğup nerede görev yaptıklarını da bilmiyorduk! Allah şahit, hepsinin kahraman olduğundan eminiz. Onlar ki, Batman’da şehit düştüler; vatan nöbetine millet hizmetine, beka mücadelesine kanlarıyla imza attılar."
 
"Onlar kahramandı, onlar korkusuzdu, onlar vatan sevdalısı, millet aşıklarıydı. Şimdi Peygamberlere komşu oldular, tartışmasız uçmağa vardılar. Tereddütsüz en yüce makama ulaştılar. Tertemiz kanlarıyla arşın çatısına mühür vurdular."

Devletin bölünmez bütünlüğüne kasteden hain odaların taşeronları, Türk Milletinin iradesi altında yenilmeye mahkumdur. 
Bizler; Ülkücücü Hareketin mensupları olarak, dağda eli silahlı düz ovada eli kalemli ne kadar terörist ve terörist sevinci varsa hepsinin karşısında dimdik durmaya yeminli bu ülkenin neferleriyiz.


"Kahraman şehitlerimizin şehadetleri makbul ve mübarek olsun. Aziz ruhları şad ve Rabbim’in rahmetiyle mükâfatlansın. Yaralı kardeşlerimiz şifa bulsun; tekrardan hepimizin, vicdanı kurumamış herkesin, büyük Türk milletinin, muhterem ailelerinin ve silah arkadaşlarının başı sağolsun. '' ifadelerine yer verdi.

-Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER