Maviş’in Sinop heyetiyle Ankara mesaisi

Maviş’in Sinop heyetiyle Ankara mesaisi

Maviş’in Sinop heyetiyle Ankara mesaisi

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, beraberinde Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Faruk Şanoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile ayrı ayrı görüşmeler gerçekleştirdi.
  
AK Parti Milletvekili Nazım Maviş Ankara ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Maviş, heyetin ilk görüşmesini Çevre ve Şehircilik  Bakanı Murat Kurum ile yaptıklarını, görüşmede Sinop Meydan Projesi, Türkeli Millet Bahçesi, Boyabat Topalçam Millet Bahçesi, Sinop ve Durağan TOKİ konutları ihalelerinin hızlıca tamamlanması, Ayancık ve Dikmen ilçelerine yeni TOKİ konutlarının yapılması, köy yolları ile ilgili diğer kamu yatırımlarına Çevre ve Şehircilik Bakanlığının destekleri konularının görüşüldüğünü açıkladı.

 Maviş Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile yaptıkları bir sonraki görüşmede ise Sinop Havalimanı yurtdışı bağlantılı ve direkt uçuşları, gümrük işlemlerinin yürütülmesi, Sinop’a yatırım yapan işletmelerinin yatırım ve teşvik konularında desteklenerek ticaretin gelişmesine yönelik bir takım hususların görüşüldüğünü açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 10:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Boyabat lı
Boyabat lı - 4 ay Önce

Ankara mesaisi elktrik.yüzde 15zam.doğalgaz yüzde 12 zam.oto gaz yüzde 12.zam.ankara mesaisi devam etmesin yoksa zamdan kurtulamayız temmuz zammı az olsun diye emekliye memura bu zamları yapıyorsunuz seçimde gelecek.

Y.hizmetli
Y.hizmetli - 4 ay Önce

Yardımcı hizmetliler gih kadrosu bekliyor 2005 den beri bizleri süründüyorsunuz artık bizde gih kadrosu istiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner96

banner95