İYİ Parti'den Kılıçdaroğlu ve Akşener'e ziyaret

İYİ Parti'den Kılıçdaroğlu ve Akşener'e ziyaret

Başkan Şanlan, Akşener ve Kılıçdaroğlu ile görüştü

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. 

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan, Ankara programı kapsamında çeşitli üst düzey ziyaretlerde bulundu. Şanlan ilk olarak İYİ Parti Genel Merkezi'nde Genel Başkan Meral Akşaner ve Genel Başkan Yardımcıları ile bir araya geldi. Genel Başkan Akşener'e Sinop ve parti çalışmaları hakkında bilgiler veren Şanlan, Ankara gezisini Cumhuriyet Halk Partisi'nde sonlandırdı. Şanlan burada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu da makamında ziyaret etti. Ziyaret İYİ Parti il başkanları düzeyinde ilk görüşme oldu. 

Kılıçdaroğlu görüşmesinin oldukça samimi bir ortamda gerçekleştiğini belirten Başkan Yılmaz Şanlan: "Görüşmemiz, İYİ Parti il başkanları düzeyinde daha önce olmayan bir görüşmeydi. Bizim açımızdan önemli ve tarihi bir görüşme oldu. Özel konuları da görüştük, Sinop'un genel meselelerini, ittifakın durumunu konuştuk" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
milat
milat - 3 ay Önce

ülkücü, bozkurt işareti yapar oradan pkk-hdp-dhkp-c ile işbirliği yapan onlarla aynı fikre ideolojiye sahip chp yi ziyaret ederler. 12 eylülde darağacına giden ülkcüler bunların chp ile iş tuttuklarını görseler ne yaparlar acaba ?

MİLAT ADLI YORUMCUYA
MİLAT ADLI YORUMCUYA - 3 ay Önce

NE ÇABUK UNUTTUNUZ SAYIN HOCAM DİYENLERİ. O KADAR DOĞRUYSANIZ ONLARI DA GÖRÜN BU ÜLKEDE ÜLKÜCÜLÜK KALMADI ARTIK AKKURTLUK VAR. MEGRİ MEGRİ SÖYLEYİP KARISI AĞLAYANLARI,YAKLAŞIK BİR SENE ÖNCE SEÇİM UĞRUNA ÖCALANIN KARDEŞİNİ TVYİ IKARANLARI,MEKTUBUNU DEVLET KANALINDA OKUTANLARIDA GÖR.

banner100
SIRADAKİ HABER

banner95