Başkan Çakıcı'dan Yılmaz Şanlan'ın iddilarına sert yanıt

Başkan Çakıcı'dan Yılmaz Şanlan'ın iddilarına sert yanıt

Başkan Çakıcı'dan Yılmaz Şanlan'ın iddilarına sert yanıt

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı; İyi Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan’ın iddiaların karşı sert yanıt verdi.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı iddialara ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Çocuklar gerçekten mutlu. Ben de mutluyum, huzurluyum. Biz zaten koronavirüs tedbirleri kapsamında o tedbirlere uyarak bu etkinlikleri yapıyoruz.
İyi Parti İl Başkanının yaptığı açıklamayı çok ahlaki bulmuyorum. Kendisi soruyor. Boyabat’ta yaptığın Ramazan etkinliklerine kaç para veriyorsun? diye o senin haddin değil bir kere.

Ben Boyabat’ın çocukları için, Boyabat’ın çocuklarının gülmesi için canımı bile feda ederim. Kendisi daha bunun şuurunda olamaz. Düğün evinin tefçisi ölü evinin yasçısı siyasetçiliğini bıraksın. Ahlaki bir siyaset çerçevesinde söylemlerini üretsin. Senin İl Başkanı olarak, bütün teşkilat olarak Boyabat’ta yaptığımız bir projenin yapımını değil hayalini bile gerçekleştirecek kapasitede değilsiniz. Kapasitede olmayan insanlar bizi ve Boyabat Belediyesini eleştirme hakkına asla düşmemiş. Sen haddi bil. Varsa elinde somut deliller, Boyabat Cumhuriyet Başsavcılığına şikayetlerini bildirirsin.
 

Bir kere yaptığı; ihalelerle ilgili açıklama Boyabat esnafına saygısızlıktır. Ben yedi yıldır Belediye Başkanıyım ve Belediyenin bir kuruş parasını çarçur etmedim, kimseye de ettirmem.
Öyle düğün evinin tefçisi gibi ortalarda konuşup, böyle gazetelerden beyan vererek bu siyaset olmaz. Biz yolumuza devam ediyoruz. 2023 hedeflerine Boyabat’ın tüm projelerini yetiştirme gayretindeyiz. Boyabat’ın bir lirasına, bir kuruşuna asla halellik getirmeyeceğiz kimseye peşkeş çekmedik

-Boyabat Sesi

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 15:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Menteş
Hasan Menteş - 3 ay Önce

Keşke yazdıklarını ilkokul ikinci sınıfa giden bir çocuğa gösterseydi de o çocuk yazıdaki imla ve mantık hatalarını düzeltiverseydi.

SIRADAKİ HABER

banner95