Memur-Sen üyelerine yüzde 25 sağlık indirimi

 Memur-Sen üyelerine yüzde 25 sağlık indirimi

 Memur-Sen üyelerine yüzde 25 sağlık indirimi

Memur Sen Sinop İl Temsilciliği tarafından üyelerine özel,  Samsun’da faaliyet gösteren Özel Medical park ve Live Hospital hastaneleri ile yüzde 25 indirim anlaşması imzalandı. Anlaşma kapsamında ayrıca Covid-19 testi ücretlendirmesinde de önemli oranda indirim sağlanacak.

Memur Sen Sinop İl Temsilciliği tarafından üyelerine özel,  Samsun’da faaliyet gösteren Özel Medical park ve Live Hospital hastaneleri ile indirim anlaşması imzalandı. Eğitim Bir Sen Şube Binasında gerçekleşen imza töreninde açıklamalarda bulunan Memur Sen İl Temsilcisi Ramazan Çelik, her şeyin başının sağlık olduğu düsturundan yola çıkarak, tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altında bulunduran salgın süreci ve sonrası sağlık hizmetlerinde ile ilgili üyelerimize neler sağlayabileceklerinin arayışı içerisinde olduklarını belirtti. Çelik; “Bu vesile ile Samsun Memur Sen yaptığı çalışmalarında bizler için bir örnek teşkil etti ve Samsunda faaliyette bulunan iki tane hastanemiz, Medical Park ve Live Hospital hastahaneleri ile irtibata geçerek; üyelerimiz ve birinci derece yakınlarına uygulanmak üzere; muayene, tetkik, tahlil, ameliyat ve yatar hasta konaklama ücretlerinde yüzde 25 indirim aldık. Aynı zamanda da Covid-19 testi ücretlendirmesinde de önemli oranda indirim sağlandı” dedi. 

Memur Sen ile Medicalpark ve Live Hospital hastahaneleri arasında imzalanan bu anlaşmasının taraflara hayırlı olmasını dileyen Çelik, bu indirimden Konfederasyona bağlı bulunan Eğitim Bir Sen, Sağlık Sen, Diyanet Sen, Toç Bir Sen, Büro memur Sen, Bem Bir Sen, Bayındır Memur Sen, Birlik haber Sen, Ulaştırma memur Sen, Kültür memur Sen ve Enerji Bir Sen üyeleri ve birinci derece akrabalarının yararlanacağını belirtti.

Medical Park ve Live Hospital hastaneleri Karadeniz 2. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Güven Erol ise yaptığı açıklamada, Memur Sen ailesi ile çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sinop Memur Sen ailesi ile çalışacak olmanın da ayrıca mutluluk verdiğini belirtti. Protokol ve sözleşme rakamlar üzerinden şekillendiğini, ancak ihtiyaç duyulması halinde kendileri ile irtibata geçecek üyelerin kendilerinden her türlü desteği göreceklerini ifade etti. 

-Boyabat Sesi

YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner95