Boyabat Devlet Hastanesi'nde Hasta Hakları Günü

26 Ekim Hasta Hakları Günü dolayısıyla 75. Yıl Boyabat Devlet Hastanesinde Hasta Hakları Birimi tarafından, hastalar yerinde ziyaret edilerek hasta hakları ve sorumluluklar konusunda bilgilendirme yapılıp, hastaların düşünceleri dinlenerek farkındalık oluşturuldu.

Boyabat Devlet Hastanesi'nde Hasta Hakları Günü

Boyabat Devlet Hastanesi'nde Hasta Hakları Günü

26 Ekim Hasta Hakları Günü dolayısıyla 75. Yıl Boyabat Devlet Hastanesinde Hasta Hakları Birimi tarafından, hastalar yerinde ziyaret edilerek hasta hakları ve sorumluluklar konusunda bilgilendirme yapılıp, düşünceleri de dinlenerek farkındalık oluşturuldu.

Ziyarette hastalarla sohbet edip, sorunlarını dinleyen Uzm. Dr. Başhekim Bekir İnebeyli kendilerine çiçek sunarak geçmiş olsun dedi. Hastaların dilek ve istekleri not alınarak değerlendireceğini ifade eden İnebeyli "Her zaman hastalarımızın sağlığı ve tedavisi için 24 saat yanınızdayız. Bir sıkıntınız sorununuz olduğunda bize bildirin. Bizlere ve hastalarımıza 24 saat hizmet veren doktorlarımıza, tüm hastane personelimize, çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Hastane Sekreterimiz İbrahim Kurt'a da  fedakarane çalışmalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95