Latife'nin ilk teklisi dinleylici ile buluştu

Latife’nin ilk teklisi çıktı. Yaptığı açıklamalarla Boyabatlıların gönüllerini fethetti.

6 eylülde tüm dijital platformlarda yerini alan ilk tekli çalışması “Bi kadın bul” ile çıkış yapan sanatçı Latife, yaptığı açıklamalarla Boyabatlıların gönüllerini fethetti.

Çocukluktan beri müziğe ilgisi olan Latife, Konservatuardan mezun olduktan sonra müzik eğitimi alanında yüksek lisans eğitimi alarak, yeteneğini eğitimle taçlandırmakta. Türkiye’nin önde gelen müzik yapım şirketi olan Alptekin Yapım’ın düzenlediği ses yarışması ile elde ettiği başarı ile dikkatleri üzerine çeken Latife, ilk teklisi olan ‘Bir kadın bul’u dinleyicilerle buluşturdu. 

Ailesi Boyabat’ta yaşan sanatçı; ‘ Boyabat’ı çok seviyorum. Sakin, dingin bir şehir burası bana huzur veriyor. Özellikle yaz ayları Boyabat kalesinde doğanın sesiyle dinlenmek bana ilham veriyor. Ankara’ya yakın olması sebebiyle hemen hemen her ay geliyorum ama yaz ayları daha uzun süre kalıyorum. Boyabat’ın Tarihi ve kültürel yapısı doğal güzelliğiyle birleşerek bana güzel enerjiler veriyor ve tabi buda müziğime yansıyor.’ dedi.

Geçtiğimiz yıllarda Boyabat’ta da sahne alan genç sanatçı, tekrar Boyabat’ta konser vermeyi düşünür müsünüz? sorusuna; ‘Böyle bir istek olursa seve seve tekrar konser vermeyi isterim’ dedi.  Mütevazi kişiliği ile de dikkat çeken genç sanatçı, yaptığı açıklamalarla Boyabatılıların gönüllerini fethetti.  Sosyal medya hesaplarında da sık sık Boyabat’ta çekildiği resimleri paylaşan sanatçı, Boyabatlılardan tam not aldı.

Genç sanatçı ‘Latife music’ ismi ile açtığı youtube kanalında birçok şarkı türünü seslendirerek daha fazla dinleyici kitlesine ulaşmak istediğini dile getirdi. Yotube kanalında yapmış olduğu paylaşımlarla da adından söz ettiren sanatçı “İlk teklim ‘Bir kadın bul’ hayallerim için bir kapı araladı bana. Bundan sonraki süreçte biliyorum ki o kapı aralandı ve birçok hayal ettiğim projeyi girdiğim bu güzel yolda birbir gerçekleştireceğim ‘ dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95