Boyabat Emniyet Müdürlüğü Önündeki Kavşakta Trafik Kazası

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü Önündeki Kavşağa kontrolsüz bir şekilde giren iki otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazası maddi hasarla atlatıldı

Boyabat Emniyet Müdürlüğü Önündeki Kavşakta Trafik Kazası

Boyabat Emniyet Müdürlüğü Önündeki Kavşakta Trafik Kazası

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki kavşağa kontrolsüz bir şekilde giren iki otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazası maddi hasarla atlatıldı.

Boyabat ilçe merkezinden ışıklar yönüne doğru hareket halindeki Fatih B. 'nin kullandığı 55 AAF 507 plakalı otomobil ile kavşaktaki göbekten dönüş yaparak Yıldız Mahallesi (Orman Dairesi) yönüne giriş yapmak isteyen Hüseyin Y.'nin kullandığı 34 EH 1521 plaklı otomobilin tali yola giriş yaparken çarpışması sonucu  otomobillerin sol ön çamurluk ve sağ ön kapısında hasar oluştu.

Bir süre trafiğinde aksamasına yol açan kaza sonrası her iki otomobilin sürücüsünün anlaşması sonrasında araçların kavşaktan çekilmesiyle trafik akışı normal seyrine dönüştü. Kazada sürücü ve yolcularda yara olmazken, her iki sürücü de kazanın oluşumunu tutanak haline getirip imzalayarak sigorta şirketlerine sunacaklarını ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 17:25
YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95