ADD Boyabat Şubesi Başkanı Dursun Eker, güven tazeledi

ADD Boyabat Şubesi Başkanı Dursun Eker, güven tazeledi

ADD Boyabat Şubesi Başkanı Dursun Eker, güven tazeledi

Boyabat Atatürkçü Düşünce Derneği ADD Şubesi'nin 8. Olağan Genel Kurul sonrasında 15 yıldır başkanlık görevini üstlenen Dursun Eker, güven tazeledi.

Dernek binasında saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunuşuyla başlayan olağan kongre, divan başkanlığına seçilen Emekli Öğretmen Hayrettin Akça'nın yönetiminde faaliyet raporlarının okunup ibra edilmesi sonrası tek liste ile seçime gidildi. Gerçekleşen seçimde Dursun Eker, Ünal Karaca, Cevdet Bozkurt, Ali Başbuğ Domaç, Şükrü Karakiraz, Muammer Tülen ve Sebahattin Durmuş asil üyeliklere seçildiler.

Yönetim kuruluna seçilen üyeler, kendi arasında yaptıkları toplantıda Dursun Eker'i yeniden başkan seçtiler.

Gerçekleşen kongrede konuşan Dursun Eker, üyelerin kendisinin göreve devam etmesi için verdikleri desteğe teşekkür ederek, "Görevim sürecinde Gazi Mustafa Kemal'in ilkelerinden taviz vermeden karanlığa karşı, aydınlanma yolunda elimizden gelen mücadeleyi verdik. Atamızın bize vasiyeti olan çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için mücadelemiz devam edecektir. Bu mücadele başarılı olabilmemiz için yönetim kurulumuzun çalışmalarına katılmanızı ve destek olmanızı bekliyoruz. Genel kurulumuz hayırlı olsun." dedi.

Mahmut Coşkun

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2022, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner112

banner114