Nazım Maviş ASİLDER'in iftar programına katıldı

Nazım Maviş ASİLDER'in iftar programına katıldı

Sinop Milletvekili Dr.Nazım Maviş hemşehrileri ile iftar programında bir araya geldi.

Sinoplular Federasyonuna Bağlı ASİLDER Ve İlçe derneklerinin  altıncısı düzenlediği Gönül Sofrası İftar Programı ile Ankara da bulunan Sinoplular aynı sofrada buluşmanın heyecanını yaşadı.

Program sunumunu Asilder önceki dönem yoneticilerinden  Aysun Özcan üstlendi.

Yüksek katılımla gerçekleşen program Hafis Osman Akyol ilahi gurubu  ezgileri , İhsan Elmas Hocanın  Kur'an-ı Kerim Tilavetinin ardından 
Sinoplular Federasyonu ve  Asilder Genel Başkanı Sayın Kenan Güllü kürsüye Davet edildi. Başkan Güllü  selamlama konuşmasın da hemşehrilerinin Ramazan ayını ve yaklaşan Ramazan bayramını tebrik etti. Katılımlarından dolayı Dr.Nazım Maviş tüm misafirlere teşekkür etti.

Ardından program,Millî Eğitim Bakan Danışmanı
Eğitimci Doktor Adem Çilek'in konuşması, ve programın  onur konuğu Ak Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazim Maviş'in konuşması ile devam etti. 
Maviş konuşmasında '2Sinoplular Federasyomuz ve ASİLDER tarafından düzenlenen iftar sofrasında hemşerilerimizle buluştuk.

Bu güzel davet için ASİLDER Başkanı Sayın Kenan Güllü ve yönetim kuruluna teşekkür ediyor, aynı sofrayı paylaştığımız tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum.'' ifadelerine yer verdi.

Huzur ortamında geçen    Programa  Emniyet mensupları ,Yargı mensupları Sinop, Karabük, Samsun , Kastamonu, Yozgatlılar vakfı Bolu, Zonguldak, Bartın Derrnek başkan ve yönetimleri ( Karadeniz Güç Birliği) İş adamlarının  katılımları dikkat çekti.

-Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER