Kaymakam Çetin'den toplu taşım araçlarında denetim

Kaymakam Çetin'den toplu taşım araçlarında denetim

Kaymakam Çetin'den toplu taşım araçlarında denetim

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, jandarma ve polisin toplu taşım araçlarındaki kontrol ve uygulamalarını denetledi.

Boyabat ilçesi Panayır Alanı mevkinde Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri servis minibüsleri ve ticari taksilerde temizlik, emniyet kemerleri, lastik ölçerle araç lastiklerinin diş derinliği ölçümü kontrollerinde bulundu. Sürücüler, trafik kurallarında görülen hatalar konusunda da uyarılıp, bilgilendirmede bulunuldu.

Denetimlerde İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nihat Aydın ve Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İrfan Erbaş tarafından sürücülere maske, temizlik seti, kalem ve defter verildi.

Kaymakam Çetin, araçların denetlemelerinde olumsuzluk görmediklerini söyleyerek "Şoför arkadaşlarımıza hassasiyetleri için teşekkür ediyorum. Araçlarının bakımları ve dezenfektelerini rutin şekilde yaptırıyorlar. İlçemizdeki toplu taşım araçları şoför arkadaşlarımızda herhangi bir Covid-19 vakası görülmemesi de bunun sonucudur. Hepinize kazasız, belasız, bol kazançlı çalışmalar diliyorum" dedi.

Dezenfektesi ve kontrolleri yapılan araçların sürücülerine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İrfan Erbaş tarafından denetlenmiştir belgesi verildi. Erbaş, "Sayın kaymakamımıza, belelediye başkanımıza, polisimize, jandarmamıza destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Mahmut Coşkun

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 13:11
YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95