Kaymakam Çetin'den şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti

Kaymakam Çetin'den şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti

Kaymakam Çetin'den şehit ve gazi ailelerine bayram ziyareti

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini evlerinde ziyaret ederek, bayramlaştı.

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, beraberinde Boyabat İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Karakol Komutanı J. Kd. Bçşv. Selim Demirci, Askerlik Şubesi Başkanı Astsubay Üstçavuş Muhittin Şen, Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Hüseyin Matuk diğer kurum amir ve vakıf temsilcileri olmak üzere ilçe merkezi ve köylerindeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek bayramlaştılar. Ziyaretlerde şehitlerimiz ve ahirete göç etmiş gazilerimiz için Kur'a-nı Kerim Tilaveti okunup, dualar edildi.

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, ziyaretlerdeki konuşmasında "Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizin manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum. Şehit aileleri bizlere emanet, biz kamu görevlilerine milletimizin verdiği en kutsal görev. Ülkemizin topraklarını korumak ve savunmak adına en güç koşullar altında bile canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehit ve gazilerimizin kıymetli ailelerinin her daim yanında olduğumuzun, taleplerinin karşılanmasının önceliklerimizden olduğunun bilinmesini istiyorum. Hepsine şükran borçluyuz, şehitlerimizin mekanları cennet olsun" ifadelerinde bulundu.

Mahmut Coşkun

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 15:15
YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner96

banner95