Boyabat Kaymakamlığı'ndan açıklama

Boyabat Kaymakamlığı'ndan açıklama

BOYABAT KAYMAKAMLIĞINDAN VATANDAŞLARA ÖNEMLİ UYARILAR

Değerli Boyabatlılar ..!

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs salgını hepimizi tehdit ediyor.

Bu tehlikeye kayıtsız kalanlar, tüm uyarılara rağmen işi-gücü olmadığı halde sokağa çıkanlar, uygulanmaya koyulan tedbirlere uymayanlar... Hem kendinizi, hem sevdiklerinizi hem de diğer Boyabatlı insanlarımızın hayatlarını tehlikeye atıyoruz. Salgın hastalığı etrafımıza yayarak, iyileşme sürecini uzatarak, mağdur olan herkese zarar veriyoruz. Telafisi mümkün olmayan bir sorumsuzluğun bedelini etrafımıza ödetmeyehakkımız yoktur.

Değerli Boyabatlılar, !

Zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım. Zorunlu olarak sokağa çıkmamız halinde ise başka insanlar ile aramızdaki Sosyal Yaşam Mesafesine dikkat edelim.

65 yaş üstü ve Kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız..!

Özellikle bu süreçte sizlere büyük görev ve sorumluluk düşüyor. Sokağa çıkma yasağına uyalım. Boyabat Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Vefa Grubumuzun 3330022 numaralı telefonuna ya da 112 Acil Sağlık Hattına, Boyabat Belediye Başkanlığı 153 Beyaz Masa Hattına, 155 Polis İmdat Hattına, 156 Jandarma İmdat Hattına ihtiyaçlarınızı bildirin. Sorunlarınızı bizler çözelim, ihtiyaçlarınızı bizler karşılayalım.

Unutmayalım, bu toplumsal sorunumuz da duyarlı davranmak hepimizin görevidir.

Unutmayalım, en güvenli yerimiz EVLERİMİZ'dir. Evlerimizde kalalım, güvende kalalım, hem kendi sağlığımızı koruyalım, hem sevdiklerimizin sağlığını koruyalım.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95