banner22

Asilder Erfelekli Gaziyi Mutlu gününde yalnız bırakmadı

Asilder Erfelekli Gaziyi Mutlu gününde yalnız bırakmadı

Asilder Erfelekli Gaziyi Mutlu gününde yalnız bırakmadı

ASİLDER ERFELEKLİ GAZİYİ MUTLU GUNUNDE YALNIZ BIRAKMADI:

Anakara Sİnop ili ilçeleri Derneği Genel Başkanı Kenan Güllü Sinop ta.

Sinop dikmen belediyesi  tarafından  her Yıl geleneksel olarak düzenlenen 53.yagli Güreşlerinin resmi davetlisi olarak 21 Temmuz da Sinop a gelen   Asilder genel Başkanı Kenan Güllü ilk Olarak Erfelekli Gazi Eren Ergüder in Düğün merasimine Ekibi ile birlikte katıldı genç Çiftlere Mutluluklar diledi düğünde Asilder Başkanı Kenan Güllü ye gösterilen ilgi Alaka gözlerden kaçmadı.

Geceyi Gerze ilçesinde Geçiren Asilder heyeti buradan 53.yağlı güreşlerin yapılacağı Dikmen ilçesine geçti.

Başkan Güllü ve heyeti güreş alanına Girişte dikmen belediye başkanı sayın Saim İstanbullu Karşıladı geçtiğimiz Günlerde elim bir trafik kazasında Kaybettiği abisi için belediye başkanı Saim İstanbullu ya taziyelerini  iletti Güreşlerin hayırlı uğurlu olmasını Temenni etti.

Güreş alanında Sİnop protokolü ile Sohbet etme imkanı da bulan güllü Sinop Vali vekili sayın İzzet Ercan bey e Asilder İn Çalışmaları Hakkında bilgi sundu.

Gaziye geçmiş Olsun ziyareti

Asilder Genel Başkanı Kenan Güllü ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Boyabat'lı Gazi  Muhammed İbrahim Kurt'a geçmiş Olsun ziyaretinde bulundu. 
Kahraman Gazilerimize Minnet Borçluyuz Vatan mudafasinda Gazi olan kardeşimize acil şifalar diliyorum Asilder Devleti'nin her daim emrindedir ifadelerini kullandı.

Heyetin son durağı Ayancık ilçesi oldu Asilder yönetim kurulu üyesi Uğur Yılmaz erin yeğeninin düğün merasimi ne katılan Kenan güllü ve heyeti burada önceki dönem Sİnop belediye başkanlarından Zeki Yılmazer ile görüştu derneği ve çalışmalar hakkında bilgi sundu.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 22:28
YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner33