Maviş'' Boyabat İHL eğitim öğretime hazır hale geldi'' 

Maviş'' Boyabat İHL eğitim öğretime hazır hale geldi'' 

Maviş'' Boyabat İHL eğitim öğretime hazır hale geldi'' 


AK Parti Sinop Milletvekili ve Genel Başkan Vekili Yardımcısı Dr. Nazım Maviş; 24 derslikli Boyabat İmam Hatip Lisesi Külliyesinin tamamlanarak eğitim öğretime hazır hale getirildiğini söyledi.
 Boyabat’a kazandırılan bu büyük eğitim yatırımının hayırlı olmasını dileyen Maviş, 24 Derslikli İmam Hatip Lisesi, çocuklarımıza huzur ve güven içinde barınma konforu sağlanacak 200 kişilik öğrenci pansiyonu ve sportif faaliyetlerin gerçekleştirilebileceği kapalı spor salonuyla birlikte, idare odaları, Konferans salonu, mescit, laboratuvarlar ve çok amaçlı salonlarıyla öğrencilerin her türlü ihtiyacının giderilmesine uygun ortam ve donanımının hizmete sunulduğunu ifade etti.

İmam hatip lisesinin tüm imkanlarıyla birlikte yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilere kapılarını açacağını belirten Maviş, ''Değerli Boyabatlı hemşerilerime, öğrencilerimize ve Boyabat’ımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

-Boyabat Sesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Birey
Birey - 4 ay Önce

Yatırım proğramına senin döneminde alınmış olabilir. Peki bu yerin milli eğitim bakanlığına devri kimin zamanında yapıldı. Yani önceki dönemin katkısı yokmu.

banner100
SIRADAKİ HABER

banner95