Boyabat’ta '' Hayalimdeki Halı'' yarışması sonuçlandı

Boyabat’ta '' Hayalimdeki Halı'' yarışması sonuçlandı

Boyabat’ta '' Hayalimdeki Halı'' yarışması sonuçlandı

Boyabat Günel Halı ve Yer Döşemeleri 2020 Ocak ayında  ,5-6-7-8'inci sınıflar arası gençlerin, hayal güçlerini geleneksel sanatlarımızla ilişkilendirip özendirmek amacıyla ödüllü resim yarışması düzenlemişti.Düzenlenen yarışma sonuçları açıklandı.

İşletme sahibi Mehmet Ali Günel yaptığı açıklamada'' Yarışmaya katılan öğrencilerimize, yarışmaya hazırlanması için öğrencilerimize yardımcı olan öğretmenlerimize, okul yönetimine ve öğrenci velilerimize, yarışmayı düzenleme organizasyonunda  yardımlarını esirgemeyen Aşkın Ayrancıoğlu hocama, yarışmaya katılan resimleri değerlendiren Seçici Kurulumuza, yarışmayı yapmamıza müsaade eden başta Kaymakamımız Fatih Aksoy bey olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman Özkan beye teşekkürlerimizi sunarız.''

Not: Dereceye girenlerden hariç Günel Halı Mağaza Özel Ödülü REYYAN NİSA BOZKURT ve YİĞİT EREN CISDIK'a verilecektir.

Not: Ödül töreni ve sergi açılış tarihleri hakkında hazırlığımızı yaptıktan sonra tekrar bilgilendirme yapacağız.

Not: Çattepe ve Cumhuriyet Ortaokulundan yarışmamıza hiç resim ulaşmamıştır.

Not: RESİMLER HİÇBİR YERDE GÜNEL HALI VE YER DÖŞEMELERİNİN İZNİ OLMADAN KULLANILAMAZ !!!

YARIŞMA ÖDÜLLERİ ;
 

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ : SELVA ESMANUR SARIKAYA (ATATÜRK ORTAOKULU)
İKİNCİLİK ÖDÜLÜ : YUSUF MERT ERTÜRK (ATATÜRK ORTAOKULU)
ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ : HAVA NUR MUTLU (HAMİT TEKİN ORTAOKULU)

 

BAŞARI ÖDÜLLERİ 5 ADET 

MEDİNE GÖKTEPE (YAŞAR TOPÇU YBO)
ZEYNEP TÜRKMEN (ATATÜRK ORTAOKULU)
İSA HOŞAF (FATİH SULTAN MEHMET İHO)
ŞÜKRÜ BURAK ÇETİNKAYA (CENGİZ TOPEL ORTAOKULU)
FEYZA SEDA ÖZTÜRK (ATATÜRK ORTAOKULU)

SERGİLEME ÖDÜLLERİ 10 ADET :

YUSUF İYİ GÖR (SARIAĞAÇÇAYIRI ORTAOKULU)
BORAN AYDOĞAN (SARIAĞAÇÇAYIRI ORTAOKULU)
İSMAİL EFE GÖKÇEGİL (SARIAĞAÇÇAYIRI ORTAOKULU)
ZİLAN AYDOĞAN (SARIAĞAÇÇAYIRI ORTAOKULU)
RAMAZAN SEZEN (SARIAĞAÇÇAYIRI ORTAOKULU)
MEDİNE GÖK (ATATÜRK ORTAOKULU)
SERKAN DAĞTEKİN (ATATÜRK ORTAOKULU)
ÇAĞATAY ERDOĞAN (ATATÜRK ORTAOKULU)
SAFİYE GÜNDÜZ (CENGİZ TOPEL ORTAOKULU)
NİSA KOLTUKÇU (ÖZEL ANLAM ORTAOKULU)

1.LİK ÖDÜLÜ SELVA ESMANUR SARIKAYA

2.LİK ÖDÜLÜ YUSUF MERT ERTÜRK

3.LÜK ÖDÜLÜ HAVVA NUR MUTLU

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2020, 20:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isimsiz
Isimsiz - 4 ay Önce

Bence bunlar torpil vs ile kazanmış benim bildiğim çok daha güzel bir resim var ayrıca 1.kötü 2.olan 1.olabilir ama donra benim bahsettiğim halı resmi ikinci olutdu öbürlerinin sıralamayla bi alakası yok burda göstermemişler bile

SIRADAKİ HABER

banner83