Boyabatlı gençlerin muhteşem başarısı 18 ödül birden

Boyabatlı gençlerin muhteşem başarısı 18 ödül birden

BOYABATLI GENÇ ÇİZERLERİN MUHTEŞEM BAŞARISI: 18 ÖDÜL BİRDEN

Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Aydın Doğan Vakfı işbirliğiyle düzenlenen 13. Ulusal “Doğa ve İnsan” konulu karikatür yarışmasında Aşkın Ayrancıoğlu’nun öğrencilerine ödül yağdı.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında Türkiye genelinde her yıl gerçekleştirilen ve bu yılki konusu “Doğa ve İnsan” olan yarışmada Karikatür sanatçısı Aşkın Ayrancıoğlu’nun yetiştirdiği Boyabatlı 18 öğrenci 3 Türkiye İkinciliği, 4 Mansiyon ve 11 Sergileme ödülü kazanarak yine ilçemizi ve ilimizi büyük bir başarıyla gururlandırdılar.

Binlerce eser arasında eserleri ödüllendirilen Boyabatlı genç çizerlerin Kupa, madalya ve eserlerinin yayınlanacağı kitaplardan oluşan ödülleri önümüzdeki süreçte kendilerine ulaştırılacak.

ÖDÜL KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ:

ORTAOKUL II.KATEGORİ 7. ve 8. SINIFLAR

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Berat Bademci

Boyabat Atatürk Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Emine Daldal

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu-Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

LİSE I.KATEGORİ 9. ve 10. SINIFLAR

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

Kübra Dağdelen

Boyabat IMKB Fen Lisesi/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

ORTAOKUL I.KATEGORİ 5. ve 6. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Ravzanur Memiş

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/ Sinop

ORTAOKUL II.KATEGORİ 7. ve 8. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Didar Aşkın Ayrancıoğlu

Sinop Bahçeşehir Koleji/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Sinan Uslu

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

LİSE I.KATEGORİ 9. ve 10. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLLERİ

Sude Nimet Kılıç

Boyabat Şehit Ersoy Gürsü Anadolu Lisesi/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

ORTAOKUL I.KATEGORİ 5. ve 6. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Belinay Zeynep Yıldır

Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

İlayda Nur Özmen

Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Yusuf Mert Ertürk

Boyabat Atatürk Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

ORTAOKUL II.KATEGORİ 7. ve 8. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Aziz Göveli

Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Elif Kayra Eşin

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Kadir Göveli

Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Muhammed Gezen

Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Tuğba Gökçegil

Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Zeliha Nur Maviş

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Zeynep Yaren Tuğlu

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

LİSE I.KATEGORİ 9. ve 10. SINIFLAR SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Mirzali Namazovi

Sinop Güzel Sanatlar Lisesi/Aşkın Ayrancıoğlu Karikatür Atölyesi/Sinop

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2020, 12:43
YORUM EKLE
banner100
SIRADAKİ HABER

banner95