banner22

Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Yapıldı

Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Yapıldı

08.11.2018 Perşembe günü Uyuşturucu İle Mücadele İl Kurulu Toplantısı Vali Köksal Şakalar başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Vali Köksal Şakalar’ın  başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda, toplumdaki uyuşturucu madde kullanımının ve uyuşturucu bağlantılı suçların önlenmesi, uyuşturucu maddelerin toplum ve toplum sağlığına verdiği zararların azaltılması , tedavi olanaklarının iyileştirilmesinin sağlanması, uyuşturucu arz ve talebinin azaltılması, kurumlar arasında iş birliği yapılması konuları görüşüldü.

Daha sonra 2018 Yılı Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı çalışmaları değelendirildi ve İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan’ın konuyla ilgili sunum gerçekleştirmesinin ardından  toplantı sona erdi.

Toplantıya Vali Köksal Şakalar’ın yanı sıra, Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Balfidan, Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Çakırca, Sinop Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Ahmet Tabak, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı  J. Kd. Albay Halil Altıntaş,  72. Sahil Güvenlik Bot Komutanı S.G. Yüzbaşı Koray Kemiksiz, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan ve kurul üyeleri olan diğer kurum müdürleri katıldı.

-Haber Merkezi

YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner33