banner22

MİDDER SİNOP 2018 YILININ EN BAŞARILI ŞUBESİ SEÇİLDİ 

MİDDER SİNOP 2018 YILININ EN BAŞARILI ŞUBESİ SEÇİLDİ 

MİDDER SİNOP, 2018 YILININ EN BAŞARILI ŞUBESİ SEÇİLDİ 

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği(MİDDER) 2. Genel Kurulu'nu Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Genel kurula, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Hatay Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, MİDDER Genel Başkanı Serhat Çağ,  Şube başkanları, delegeler  ve 15 Temmuz Şehit  Aileleri ile Gaziler katıldı.

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği MİDDER 2. Genel Kurulu'nda Sinop Şubesi 2018 yılının en başarılı şubesi seçildi.

Duygusal anların yaşandığı genel kurulda, katılımcılara 15 Temmuz hain darbe girişiminin anlatıldığı belgesel izletildi. Darbe girişiminde Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığında şehit olan polis memurları "ikizler" Ahmet ve Mehmet Oruç'un hayat hikayesi salonda duygulu anlar yaşattı. İkiz şehitlerin babası  MİDDER Yönetim kurulu üyesi  Hacı Ali Oruç, ve diğer katılımcılar gözyaşlarını tutamadılar.

Yapılan seçimler sonrası Genel Başkan Serhat Çağ Tüm Şubelerin desteği ile genel başkanlığa seçildi, Genel Merkez Yönetim kuruluna Sinoplu İşadamı  Muhammed Erdoğan’da girdi.
Açıklama yapan Sinop Şube Başkanı Erol Özçelik, "Genel kurulumuzda bir kez daha Milli İradenin  nöbetçilerini  tek vücut olarak  gördük Hakkâri’den İstanbul’a  kadar tüm şubelerimize Sinop Şubemizi 2018 yılının en başarılı şubesi seçtikleri için teşekkür ediyorum,yeniden Genel Başkanlığa seçilen değerli başkanımıza ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum." dedi

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 11:43
YORUM EKLE
banner21
SIRADAKİ HABER

banner33